درباره ما

مهاجربال

گروه خدمات مهاجرتی مهاجربال، شرکتی کانادایی می باشد که در تورنتو کانادا به شماره 8 -1326177 به ثبت رسیده است. این شرکت توسط مشاورین تحصیل کرده و با تجربه در زمینه مهاجرت به کانادا اداره می شود. سحر ناصری مشاور و عضو رسمی امور مهاجرت کانادا به شماره عضویت R709948 با بیش از ۱۲ سال تجربه در امور ویزا و مهاجرت و سهیلا باغشاهی مشاور و عضو رسمی امور مهاجرت کانادا به شماره عضویت R709576 به همراه تیمی متخصص و آگاه از آغاز تا پایان شما را همراهی خواهند کرد. تجربه ارزشمند ما در امور مهاجرت و ویزا، امکان کسب اقامت دائم و آغاز زندگی جدید در این کشور را برای بسیاری از علاقمندان فراهم کرده است.

اعضای تیم ما، بسیار کوشا و پی گیر بوده و تلاش می کنند روند پرونده مهاجرتی شما بطور منظم و سریع انجام شود.

ما به کاری که انجام میدهیم عشق می ورزیم و تعهد ما به موکلین و موفقیت پرونده ها مسئولیت اصلی ماست. اعتقاد ما این است که تمامی موکلین این سازمان همواره بهترین خدمات را دریافت کنند و در جریان وضعیت پرونده خود باشند  تا تجربه خوشایندی از مسیر مهاجرتی خود داشته باشند.

abu

تیم پشتیبانی مهاجربال خدمات پیش و پس از ورود به موکلین خود اعم از اسکان موقت، کمک برای انجام امور اولیه پس از ورود از جمله خرید خط موبایل، افتتاح حساب بانکی، دریافت گواهینامه رانندگی و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

موفقیت پرونده ها و رضایت موکلین به همراه هزینه های دریافتی کاملا متناسب با خدمات ارائه شده، نقطه تمایز مهاجربال می باشد.

چرا برای مهاجرت به مشاور رسمی مهاجرت نیاز داریم؟ 

هرچند داشتن وکیل مهاجرتی برای مهاجرت و اخذ ویزا الزامی نیست اما داشتن وکیل مهاجرتی با تجربه همانند بهره بردن از منتور یا کوچ است. تعدد برنامه های مهاجرتی به کانادا فرصتهای متفاوت و جذابی را برای علاقمندان به مهاجرت فراهم می آورد اما در همین حال پیچیدگی های خاص خود را دارد پس انتخاب یا عدم انتخاب یک وکیل مهاجرتی زبده می تواند معادل قبول یا رد شدن یک پرونده باشد. وکیل مهاجرتی با دارا بودن دانش و اطلاعات خاص در زمینه ویزا و مهاجرت به کانادا می تواند هم در انتخاب  مسیر مناسب به شما کمک کند و هم در حین انجام کار با بررسی مدارک و رفع نواقص و تقویت پرونده در وقت و هزینه شما صرفه جویی به عمل آورد. پس انتخاب یک وکیل خوب هزینه اضافه ای نیست بلکه سرمایه گذاری هوشمندانه در مسیر پیش روی شماست و نگرانی شما را در مسیر مهاجرت می کاهد و می توانید انرژی خود را صرف سایر امور کنید.

شرکت مهاجربال شما را از مبدا تا مقصد همراهی می کند و با ارایه خدمات مختلف پیش و پس از ورود حامی و در کنار شماست.

اعضای حرفه ای

 تیم ما

اعضای تیم ما، بسیار کوشا و پی گیر بوده و تلاش می کنند روند پرونده مهاجرتی شما بطور منظم و سریع انجام شود.
ما به کاری که انجام میدهیم عشق می ورزیم و تعهد ما به موکلین و موفقیت پرونده ها مسئولیت اصلی ماست. اعتقاد ما این است که تمامی موکلین این سازمان همواره بهترین خدمات را دریافت کنند و در جریان وضعیت پرونده خود باشند تا تجربه خوشایندی از مسیر مهاجرتی خود داشته باشند.
موفقیت پرونده ها و رضایت موکلین به همراه هزینه های دریافتی کاملا متناسب با خدمات ارائه شده، نقطه تمایز مهاجربال می باشد.

سحر ناصری مشاور مهاجرت به کانادا

  • مشاور و عضو رسمی سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره لایسنس R709948
  • عضو رسمی اتحادیه حرفه ای مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره لایسنس R2118955
  • فارغ التحصیل رشته “حقوق مهاجرت” از کالج اندرسون انتاریو
  • دارای مجوز Commissioner of oaths جهت نوتاری

سهیلا باغشاهیمشاور مهاجرت به کانادا

  • مشاور و عضو رسمی سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره لایسنس R709576
  • عضو رسمی اتحادیه حرفه ای مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره لایسنس R22115
  • فارغ التحصیل رشته “حقوق مهاجرت” از کالج اندرسون انتاریو
  • دارای مجوز Commissioner of oaths جهت نوتاری